Campionato Galego Cadete, Júnior e Sub-21 2020

Ferrol, 6 de decembro de 2020

Podios Campionato Galego Cadete, Júnior e Sub-21 2020

Kata

Kata Cadete Masc

1 VARELA FREIRE, ALEJANDRO BUN Gold
2 BARCIA MOSQUERA, ADRIAN BUN Silver
3 MAZOY CORTIÑAS, ROQUE SHI Bronze
3 GONZÁLEZ LIÑARES, RUBÉN RIV Bronze

Kata Cadete Fem

1 SOTO FIDALGO, MARTINA BUN Gold
2 ÁLVAREZ PÉREZ, LENA RIV Silver
3 SÁNCHEZ MACEIRAS, ANDREA AMF Bronze
3 ROCHA LOPEZ, ALBA BUN Bronze

Kata Junior Masc

1 FLORES RODRIGUEZ, MARTIN XAVIER SPT Gold
2 LINAJE VALLEJO, JAVIER SPT Silver

Kata Junior Fem

1 MAZOY CORTIÑAS, PAULA SHI Gold
2 CRIADO GUINALDO, JESSICA BUN Silver
3 CASTRO TOMÉ, ARIADNA AMF Bronze
3 PENABAD GARROTE, NOELIA AMF Bronze

Kata Sub21 Masc

1 GÓMEZ LIÑARES, RUBÉN CBA Gold
2 MORÓN RODRÍGUEZ, LOIS AVL Silver

Kata Sub21 Fem

1 NÚÑEZ GARCÍA, EMMA CBA Gold
2 BELLO IÑÍGUEZ, SARA BUN Silver
3 ALVAREZ FERNANDEZ, LORENA AVL Bronze
3 FONTENLA BARINAGA, LAURA ARS Bronze

Kumite

Kumite Cadete Masc <52kg

1 MAZOY CORTIÑAS, ROQUE SHI Gold
2 HIGUERA GASALLA, BRAIS RBK Silver
3 CASTRO GÓMEZ, MAURO AVL Bronze

Kumite Cadete Masc <63kg

1 BARCIA MOSQUERA, ADRIAN BUN Gold
2 BECEIRO SALIDO, MANUEL ALFONSO BUN Silver
3 GARRIDO ALCUBILLA, CARLOS SPT Bronze
3 VARELA FREIRE, ALEJANDRO BUN Bronze

Kumite Cadete Masc >63kg

1 DÍAZ POLO, ISRAEL RBK Gold
2 MARTÍNEZ NOVAS, IVÁN AVL Silver
3 RAMOS PEREIRA, EZEQUIEL KLN Bronze

Kumite Cadete Fem <54kg

1 RODRÍGUEZ LOREDO, EVA TEO Gold
2 MONTERO PAZ, VALERIA BUN Silver

Kumite Cadete Fem >54kg

1 SOTO FIDALGO, MARTINA BUN Gold
2 ROCHA LOPEZ, ALBA BUN Silver
3 DÍAZ SEIJIDO, AMAYA RBK Bronze
3 LINAJE VALLEJO, ALEJANDRA SPT Bronze

Kumite Junior Masc <68kg

1 TORRES FORMOSO, DIEGO TEO Gold
2 CANCELO SÁNCHEZ, SIMÓN TEO Silver
3 MÍGUEZ FERRER, ENRIQUE TEO Bronze
3 FLORES RODRIGUEZ, MARTIN XAVIER SPT Bronze

Kumite Junior Masc >68kg

1 TRABA LOPEZ, BRAIAN CBA Gold
2 CARAMAZANA LOPEZ, ALEJANDRO TEO Silver
3 MOSQUERA PENAS, BORJA AVL Bronze
3 FELPETO GESTO, CARLOS CBA Bronze

Kumite Junior Fem <59kg

1 CASTRO TOMÉ, ARIADNA AMF Gold
2 PENABAD GARROTE, NOELIA AMF Silver
3 CRUZ PULLOPAXI, AINHOA CASANDRA SPT Bronze
3 GONZÁLEZ COSTA, ELA AVL Bronze

Kumite Junior Fem >59kg

1 GUERRERO MOURIZ, LUCÍA RBK Gold
2 PENABAD GARROTE, SARA AMF Silver
3 CASTRO LÓPEZ, SARA SPT Bronze

Kumite Sub21 Masc Open

1 SANTOS VEIGA, XAVIER TEO Gold
2 SANTOS GONZÁLEZ, JORGE RBK Silver
3 GÓMEZ LIÑARES, RUBÉN CBA Bronze
3 NÚÑEZ ALVARELLOS, ALEJANDRO LUIS AVL Bronze

Kumite Sub21 Fem Open

1 HERRERO VALCARCE, LUCÍA RIV Gold
2 ALVAREZ FERNANDEZ, LORENA AVL Silver

Imprimir

livesportscoring.com

On-line registration, draws and results

Registro, eliminatorias y resultados On-Line